PALESTINE

 

See, Edward B. Proud, The Postal History of British Palestine 1918-1948

David Dorfman, Palestine Mandate Postmarks (Not seen, but no doubt helpful)

Michael M. Sacher, The Postal Markings of Mandate Palestine 1917-1948

(Also not seen, but no doubt helpful)

 

Acre (Akko) עכו عکا 1919 32n55 35e05

Afule (Afula) עפולה عفوله 192232n36 35e17

Afkim אפיקים 1945 32n40 35e35

Ajami - Jaffa العجمی 1921 32n02 34e45

Allenby Road - Tel Aviv 1925

Alonim אלונים 1945 32n43 35e08

Ashdot Yaaqov אשדות יעקב 1945 32n40 35e35

Athlit עתלית 1923 32n41 34e56

Ahuzat Samuel - Haifa חיפה סמואל אחוזת 1935 32n46 34e58

Bat Galim בת גלים 1939 32n49 34e58

Beer Tuvyia באר טוביה 1938 31n44 34e44

Beersheba באר־שבע بئر السبع 1919 31n14 34e47

Beisan (Beit She'an) בית שאן بيسان 1921 32n30 35e30

Beit Hashita בית השיטה 1944 32n33 35e26

Beit Jala בית ג'אלה بیت جله 1929 31n43 35e11

Beit Jibrin بيت جبرين (Bet Guvrin בית גוברין) 1947 31n36 34e53

Beit Vegan בית וגן (Bat Yam בת ים) 1936 32n01 34e45

Ben Shemen בן שמן 1944 31n57 34e55

Benjamina (Binyamina) בנימינה 1927 32n31 34e57

Ber Yacob (Beer Yacob) באר יעקב 1922 31n56 34e50

Beth Hakerem (Beit Hakerem) בית הכרם 1927 31n47 35e11

Bethlehem בית לחם بیت اللحم 1919 31n43 35e12

Bir Zeit רמאללה بيرزيت 1944 31n58 35e14

Bnei Brak בני ברק بني براك 1929 32n05 34e50

Carmel Avenue - Haifa 1924

Citadel - Jerusalem 1929

The Dead Sea (Kalia קליה) 1941 31n46 35e29

Dizengoff Street - Tel Aviv 1937

Ein Harod עין חרוד 1927 32n33 35e23

Ein Hashofet עין השופט 1944 32n35 35e06

Ein Karim (Ein Kerem) עין כרם عين كارم 1945 near 31n46 35e13

El Bassa البصة בצת 1944 33n05 35e07

El Masmiya Al Kabira אל מסמיה אל כבירה الکبیرة المسمية 1946 31n43 34e44

Er Rama ראמה الرامة 1944 32n56 35e22

Even Yehuda אבן יהודה 1944 32n16 34e53

Faluja الفالجة אל פאלוג'ה 1943 31n37 34e44

Gaza עזה غزة1919 31n30 34e28

Gedera גדרה 1936 31n49 34e46

German Colony - Jerusalem המושבה הגרמנית 1928

Gevaat Brenner גבעת ברנר 1936 31n52 34e48

Gevat גבעת 1945 32n40 35e13

Givat Haim גבעת חיים 1944 32n22 34e55

Giva 'Tayim גבעתיים جبعاتايم 1946 32n04 34e48

Greek Colony - Jerusalem 1929

Hadar Hacarmel - Haifa חיפה הדר הכרמל 1926

Haifa חיפה حیفا 1918 32n49 34e59

Haifa Bazaar 1929

Haifa Nahla 1938

Hebron חברוֹן (Al Khalil لخليل) 1919 31n32 35e06

Heftsibah - Beit Alfa (Heftzibah-Bet Alfa) בית אלפא חפציבה 1935 32n31 35e25

Hertseliya Street - Haifa 1945

Herzl Street - Tel Aviv 1936

Herzelia הרצלייה 1926 32n10 34e51

Holon חולון حولون 1943 32n01 34e46

Isdud אשדוד إسدود 1947 31n48 34e38

Jaffa יפו يافه 1918 32n04 34e46

Jenin ג'נין جنين 1920 32n27 35e18

Jericho יריחו (Ariha أريحا) 1921 31n52 35e27

Jerusalem ירושלים (Al Quds القدس) 31n47 35e13

Kefar Barouch ברוך כפר 1944 32n38 35e11

Kefar Behadraga בהדרגה כפר 1944 32n04 34e53 ?

Kefar Hassidim חסידים כפר 1944 32n45 35e04

Kefar Sava כפר סבא كفار سابا 1940 32n10 34e54

Kefar Shemaryahu שמרײחו כפר 1944 32n11 34e48

Kefar Sirkin כפר סירקין 1945 32n04 34e56

Kefar Tabor כפר תבור 1944 32n44 35e24

Kefar Vitkin ויתקין כפר 1936 34n23 34e53

Kefar Yedidya ידידה כפר 1944 32n21 34e53

Kefar Yehezkel כפר יחזקאל 1940 32n34 35e21

Kefar Yehoshua יהושע כפר 1944 32n40 35e08

Kefar Yona יונה כפר1944 32n19 34e55

Kerkur (Karkur) 1929 32n28 34e59

Kfar Ata אתא כפר 1942 32n49 35e10

Khan Yunis ח'אן יוניס خان يونس 1926 31n20 34e17

Khudeira (Hedera, Hadera) חדרה الخضيرة 1921 32n26 34e55

Kinereth (Kinneret) כנרת1935 32n43 35e33

Kiryat Haim קרית חיים 1935 32n48 35e03

Levant Fair - Tel Aviv 1932

Ludd Junction 1919

Ludd Village (Lydda) לוֹד لد 1921 31n58 34e54

Maaborot מעברות 1944 32n22 34e54

Magdiel מגדיאל1926 32n10 34e54

Mahne Yehuda - Jerusalem 1934

Maoz Haim מעוז חיים 1944 32n29 35e32

Mea Shearim - Jerusalem מאה שערים 1920

Meir Shefeya מאיר שפיה 1945 32n34 34e56

Merhavya מרחביה 1944 32n35 35e19

Meshek Ayelet Hashahar איילת השחר משק 33n01 35e35

Meshek Yajur (Yagur) יגור משק 1944 32n45 35e03

Metulla מטולה 1926 33n16 35e35

Migdal מגדל1944 32n50 35e30

Mijdel (El Majdal, Ashqelon אשקלון) 1920 31n40 34e34

Mishmar Haemek משמר העמק1945 32n36 35e08

Mizra מזרע 1945 32n39 35e17

Mount Carmel - Haifa 1928 32n43 35e02

Naan נען1944 31n52 34e51

Nablus نابلس 1919 32n13 35e16

Nachlat Yehouda (Nahalat Yehuda) יהודה נחלת 1936 31n59 34e48

Nahalal נהלל 1925 32n41 35e11

Nahariya נהריה نهاريا 1938 33n02 35e05

Nathanya נתניה 1933 32n21 34e51

Nazareth الناصرة נצרת 1919 32n42 35e10

Nazareth Street - Haifa 1938

Nes Ziyona نيس تسيونا נס ציונה 1927 31n55 34e48

Nuseirat نصيرات 1944 31n27 34e22

Pardess Hanna פרדס חנה 1933 32n28 34e58

Petah Tikvah פתח־תקווה بتاح تكفا 1920 32n05 34e53

Qalqilye קלקיליה  قلقيلية 1929 32n11 34e57

Qiryat Amal קרית עמל 1947 32n42 35e06

Qiryat Anavim קרית ענבים 1944 31n48 35e07

Qiryat Motzkin קריית מוצקין كريات موتسكين 1947 32n50 35e04

Raanana رعنانا רעננה 1931 32n10 34e52

Rafa רפיח رفح 1920 31n18 34e15

Ramallah רמאללה رام الله 1919 31n54 35e12

Ramat Gan رمات جان רמת גן 1927 32n05 34e49

Ramat Hakovesh רמת הכובש 1945 32n12 34e55

Ramat Hasharon رمات هشارون רמת השרון 1935 32n09 34e50

Ramataim רמתיים 1935 32n09 34e53

Ramleh רמלה الرملة 1919 31n55 34e52

Rehavia - Jerusalem רחביה 1936

Rehoboth رحوبوت רחובות 1921 31n54 34e49

Richon Le Zion ראשון לציון ريشوت لتسيون 1921 31n58 34e48

Rosh Pinah ראש פינה 1921 32n58 35e32

Safed صفد צפת 1919 32n58 35e30

Salfit سلفيت 1945 32n05 35e10

Sarona שרונה 1928 32n43 35e27

Sde Yaaqov שדה יעקב 1944 32n42 35e06

Sdeh Nahum (Sde Nahum) שדה נחום 1944 32n31 35e28

Second Miccabia - Tel Aviv 1935

Semakh 1921 32n42 35e36

Shefa Amr شفا عمرو שפרעם 1932 32n48 35e11

Shekhunat Borokhov - Tel Aviv בורוכוב שכונת 1933

Shekhunat Montefiori - Tel Aviv שכונת 1938

Surafend الصرفند 1922 32n39 34e55

Talavera Barracks - Jerusalem 1936

Tarshiha 1944 33n00 35e15

Tel Aviv תל־אביב تل أبيب 1920 32n04 34e46

Tel Mond תל מונד 1935 32n15 34e55

Tel Nordau - Tel Aviv 1934

Tiberias طبريا טבריה 1919 32n47 35e32

Tirat Tsevi טירת צבי 1945 32n25 35e32

Tul Keram טול כרם طولكرم 1919 32n19 35e02 font

Yajur Nesher 1934 32n45 35e03

Yarkon - Tel Aviv 1935

Yavniel 1928 near 32n57 35e32

Yokneam 1944 32n39 35e06

Zamarin (Zicron Jacob זכרון יעקב) 1920 32n34 34e57

 

ARMY/FIELD POST OFFICES - British 1915-1920

 

S.Z. probable original locations

28 Khan Yunus

32 Julis

34 Beersheeba

35

36 Jerusalem

37 Rafa

38 Beersheeba

39

40 Deir el Belah

41

42

43 Rafa

44 Jerusalem

45 Jaffa

46 Jaffa

47 Ramleh

49 Ludd

53

54 Beersheeba

57 Haifa

58 Jericho

59 Tul Karem

60 Nazareth

61 Safed

 

F.P.O. - Indian 1914-1922

 

No.

31

66 Jaffa

83 Ludd

310 Rafa

312 Jerusalem

331 Gaza

362 Deir el Belah

383 Semakh

 

 

OCCUPIED ENEMY TERRITORY ADMINISTRATION (O.E.T.A.)

1918-1920

Acre

Beersheeba

Bethlehem

Gaza

Haifa

Hebron

Jaffa

Jerusalem

Ludd

Meo Sheorim Jslm

Nablus

Nazareth

Rafa

Ramallah

Ramleh

Safed

Tiberias

Tul Karem

Zammarin

 

OTTOMAN-TYPE BI-LINGUAL CANCELLATIONS

1918-1922

 

CILICIA

Adanaاطنه 37n01 35e17

Feke فکه 37n52 35e36

Hadjinخاچین (Hacın, Saim Beyli صایم بکلی) 37n59 36e06

Hasine

Kozan قوزان 37n27 35e49

Mersine مرسین 36n49 34e37

Tarsous ترسوس 36n55 34e53

 

LEBANON

Alie (Aley) عالیه 33n48 35e35

Baabda بعبده 33n50 35e32

Baalbek Syrie بعلبك 34n00 36e12

Behamdoun Liban بحمدون 33n48 35e43

Beit ed Dine (Beiteddine) بیت الدین 33n42 35e35

Bekaa (Bekaa ul Aziz) بقاع العزيز

Beyrouth بیروت 33n53 35e30

Beit-Mery Beyrouth بیت مری33n52 35e36

Broumana Liban برمانه 34n00 35e47

Damour دامور 33n44 35e27

Djezzine Liban جزین 33n32 35e34

Djon Liban (Ğn) جون 33n35 35e28

Djounia جونیه 33n58 35e37

Djubeil Liban جبیل (Jubayl) 34n07 35e39

Hasbaya حاصبیا 33n24 35e41

Homanna (Hammana) حمانه 33n49 35e44

Moussalc -Liban

Merdjajoun (Merdjaoun) مرجعیون 33n22 35e35

Nabatti (Nebatie)نبطیه 33n21 35e28

Savour صور (Sur, Tyre) 33n16 35e11

Saida Echelle صیدا (Sidon) 33n34 35e23

Tibnin - Liban تبنين 33n12 35e25

Zahle زحله 33n51 35e52

 

SYRIA السورية

 

Akkar -Syrie عکار (`Akkar al `Atiqah) 34n32 36e14

Alep (Aleppo, Haleb) حلب 36n14 37e08

Alexandrette (İskenderun الإسكندرونة) 36n35 36e11

Antakie انطاکیه (Antioch) 36n12 36e10

Bab باب 36n22 37e31

Babitoma (Damas) باب توما

Bouzanti (Pozanti) بوزلنطی 37n24 34e52

Damas (Shamشام , Damascus دمشق) 33n30 36e18

Deurt-Yol (Dortyol) درت يول 36n51 36e13

Djey-Han (Ceyhan) جيخان 37n02 35e49

Douma دوما 33n24 36e24

Edleb (Idlib) ادلب 35n55 36e38

Habib (Souk) Souk ul Habil?

Hama حما 35n08 36e44

Homs حمص 34n44 36e42

Lattaquie (Lazkiye, Laskie لازقیه) 35n31 35e47

Nebik نبك 34n01 36e43

Safita صافیتا 34n49 36e07

Selimie (Salamiyah) سليميه 35n01 37e03

Suveida سویده 32n42 36e34

Suveidie سویدیه (Selucia) 36n17 36e37

Talia - Baalbek (Talya) بعلبك طليه near 33n55 36e08

Tartous طرطوس 34n53 35e53

Tripoli-Syrie طرابلوس شام34n26 35e51

Zebdani زبدانی 33n43 36e05